Hotel Pelikan

ubytovanie Marianske Lazne
 

*** Hotel Pelikan / ubytovanie Marianske Lazne

Hotel Marianske Lazne Pelikan

Rodinný hotel Pelikán je štandardne zariadený a nachádza sa približne asi 5 minút jazdy autom od centra Mariánskych Lázní. Kúpeľné mesto Mariánské Lázně sú súčasťou západočeského kúpeľného trojuholníka a úplne Vás očarí svojou architektúrou a atmosférou. Toto pôvabné mesto má veľký ohlas medzi českými kúpeľmi a je obľúbenou turistickou destináciou.

Ubytovanie
Hotel Pelikán Mariánské Lázne má pre svojich hostí pripravené ubytovanie v 22 dvojlôžkových izbách a v susediacej depandancii (samostatná budova) si možno rezervovať ďalšie 2 dvojlôžkové izby, 2 jednolôžkové izby a 1 štvorlôžkovú izbu s chladničkou a terasou do záhrady.

Hotel Pelikán vybavenie
Izby hotela Pelikán a jeho depandance sú štandardne zariadené a sú vybavené sprchou, WC, satelitnou televíziou a telefónom s priamou voľbou. Niektoré izby sú vybavené prístelkou. WIFI pripojenie je hosťom k dispozícii ako na izbách tak aj v reštaurácii hotela Pelikán! Možnosť ubytovania so psom za poplatok.

Reštaurácia
V hoteli Pelikán sa nachádza príjemná reštaurácia s ponukou jedál českej a medzinárodnej kuchyne. Hostia sa môžu stravovať a la carte alebo sú zabezpečované polpenzie aj plné penzie. Kapacita reštaurácie je 55 miest. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.

Služby
Hotel má vlastné parkovisko, ktoré je zadarmo a jednu garáž. Hotel zabezpečuje na objednávku masáže priamo v hoteli Pelikán Mariánské Lázne, školenia, pobytové a poznávacie zájazdy, pobyty futbalistov s prenájmom futbalového ihriska. Recepcia hotela Pelikán, ktorá je pre hostí otvorená 24 hodín denne, zaisťuje kúpeľné procedúry, prehliadky mesta a okolia so sprievodcom, tenis, golf, plavecký bazén, prenájom futbalového ihriska, lov divokej zveri, rybolov, dopravu autobusom alebo osobným autom, prehliadku Plzeňského pivovaru alebo pivovaru v Chodovej Planej.

Okolie
Mariánské Lázne ponúkajú svojim hosťom široké spektrum voľnočasových aktivít. Hlavným lákadlom je golfové ihrisko, ktorého sláva je známa po celom svete. Medzi obľúbené aktivity patrí aj tenis, ktorý je možné hrať hneď na niekoľkých miestach. Mariánskymi Lázňami a okolím vedú početné turistické a cyklistické trasy. Aktivity tiež pre plavcov, vyznávačov jachtingu, Nordic walking či milovníkov zimných športov a lyžovania. Z naozaj pestrej ponuky si môžu vyberať priaznivci kultúrnych programov. V každom ročnom období sú pre nich pripravené koncerty, výstavy a divadelné predstavenia. Vedľa aktivít, ktoré sa konajú na území mesta, môžu návštevníci obdivovať prírodné krásy v okolí alebo môžu podnikať výlety do okolitých miest v regióne. Tipy na výlety: Hrad a zámok Bečov nad Teplou, Františkovy Lázne, Cheb, Štátny zámok Kynžvart, Kláštor Teplá ...

Hotel Marianske Lazne Pelikan - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Marianske Lazne Pelikan - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Marianske Lazne Pelikan - možnosť pripojenia na internetHotel Marianske Lazne Pelikan - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Marianske Lazne Pelikan - hotel má reštauráciuHotel Marianske Lazne Pelikan - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Marianske Lazne Pelikan - Iybz sú vybavené televízoromHotel Marianske Lazne Pelikan - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Marianske Lazne Pelikan - Izby s vlastnou toaletouHotel Marianske Lazne Pelikan - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: